Mateřská škola Beránek Mateřská škola Beránek Mateřská škola Beránek Mateřská škola Beránek Mateřská škola Beránek Mateřská škola Beránek

Stravování

Dopolední i odpolední svačinky jsou připravovány v MŠ. Řídíme se zásadami zdravé výživy. Dětem je podávána pestrá strava, včetně dostatku čerstvého ovoce, zeleniny a fresh džusů. Je kladen důraz na dodržování pitného režimu.

Obědy jsou do mateřské školy dováženy externí firmou, která je rovněž zařazena do rejstříku škol a školských zařízení MŠMT. Jsou částečně dotované ze státního rozpočtu. Strava je plnohodnotně vyvážena a splňuje požadavky tzv. spotřebního koše (množství potřebných živin/den) pro dítě předškolního věku. Mateřská škola je rovněž schopna zajistit pro děti dietní stravování (např. bezlepková či bezlaktózová dieta).

Škola je zapojena do celostátního projektu „Mléko do škol“.

Jídelní lístek na tento týden

Přiložené soubory

Mateřská škola Beránek
Jídelníček Mateřské školy BeránekPřihláška do Mateřské školy BeránekKontakty Mateřské školy Beránek